اطلاعیه مهم

قابل توجه واجدین شرایط دارای حق رای و نامزدهای انتخابات انجمن ژئوپلیتیک ایران:
برای شرکت در انتخابات روز شنبه لطفا” به سایت شرکت گسترس نرم افزار طلس مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را مطابق دستور العمل انجام دهید تا امکان ثبت رای شما در روز مربوطه فراهم شود.

مرحله 1:
با ورود به وبسایت taavonvote.ir در مهلت قانونی (از روز نشر اگهی در روزنامه تا 24 ساعت مانده به ساعت شروع برگزاری مجمع) ابتدا استان مورد نظر خود را انتخاب میکنیم.
سپس با انتخاب نام انجمن مورد نظر در لیست انجمن های  آن استان, شماره تلفن همراه خود (شماره تلفن همراه عضو دارای حق رای که در انجمن موجود باشد) (درصورت تغییر شماره تلفن همراه قدیمی, شماره جدید عضو باید به انجمن اطلاع داده شود) را وارد نموده و سپس کد ملی خود را بدون خط تیره و فاصله و بصورت یک عبارت 10 رقمی وارد نموده سپس کلید (ثبت نام غیر حضوری در مجمع) را کلیک میکنیم.
ثبت نام غیر حضوری عضو تمام شد و بعد از احراز هویت عضو (با مغایرت یابی اتوماتیک توسط سامانه) ثبت نام قطعی میگردد.

مرحله 2: (اختیاری)
در مهلت قانونی، عضو به وبسایت taavonvote.ir مراجعه میکند و بعد از انتخاب استان و انجمن مورد نظر, در قسمت دستور کار, دستور کار مجمع را مشاهده و تمام مستندات مجمع را مطالعه میکند.

مرحله 3:
در روز برگزاری و در ساعت تعیین شده در آگهی, با ورود به وبسایت taavonvote.ir عضوی که در مهلت قانونی در وبسایت ثبت نام کرده بوده است, حق رای گرفته و شماره تلفن ثبت نام شده اجازه ارسال رای به انتخابات مجمع بصورت پیامک از ساعت شروع مجمع تا ساعتی که هیئت رئیسه مجمع در روز مجمع تعیین و در وبسایت taavonvote.ir اعلام مینماید را کسب میکند.
کد نامزد های هيئت مدیره انجمن و کد نامزد های بازرسی انجمن همچنین شماره ای که عضو باید کد مورد نظرش را به آن شماره ارسال کند تماما در روز برگزاری و در ساعت شروع مجمع در taavonvote.ir قابل مشاهده خواهد بود.

مرحله 4:
ارسال پیامک (فقط از شماره تلفن همراه عضوی که در مهلت مقرر در وبسایت ثبت نام شده و توسط انجمن عضویت وی احراز شده باشد) در روز برگزاری مجمع انجام میگیرد و هر عضو یک بار با شماره تلفن همراه خود میتواند کد های نامزدها را بصورت اعداد انگلیسی به شماره تلفن (شماره تلفن در روز برگزاری انتخابات در وبسایت اعلام میشود) بصورت پیامک ارسال و رای خود را ثبت نماید.

مرحله 5:
نتیجه انتخابات بلافاصله بعد از اتمام رای گیری در وبسایت taavonvote.ir برای تمام اعضا منتشر و تا یک ماه نیز قابل مشاهده خواهد ماند.

در ضمن از هم اکنون می توانند به سایت گفته شده مراجعه کنند.

 

اعضا لطفا توجه فرمایند که برای تایید ثبت نام در انتخابات انجمن  با ورود به وبسایت taavonvote.ir در مهلت قانونی، در قسمت انتخاب نام استان، حتما استان تهران را انتخاب کنید تا در قسمت انتخاب انجمن، بتوانید انجمن ژئوپلیتیک ایران را انتخاب کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اسکرول به بالا