عضویت حقوقی شهرداری منطقه 13 در انجمن ژئوپلیتیک ایران

دکتر سید علی شریفی ساداتی از موسسین انجمن ژئوپلیتیک ایران به نمایندگی از هیأت مدیره انجمن با  جناب آقای هادی ذاکری شهردار منطقه 13 تهران دیدار کرد. در این جلسه زمینه های همکاری مشترک شهرداری منطقه و انجمن بررسی شد.  دکتر شریفی ساداتی در این نشست گفت: انجمن ژئوپلیتیک ایران موسسه ای غیر انتفاعی است که در زمینه های علمی و پژوهشی فعالیت می کند و  به منظور پيشبرد و ارتقاي علم و توسعه  کمی و کيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه­ هاي  مربوط به  ژئوپلیتیک و جغرافیای سیاسی در سال 1381 تشکیل شد. وی افزود انجمن ژئوپلیتیک دارای ظرفیت و توان علمی بالایی برای ارائه مشاوره های مدیریتی و علمی به سازمان ها و نهادهای اجرایی کشور است.

در ادامه، شهردار منطقه 13 نیز انجمن ژئوپلیتیک ایران را انجمنی موفق دانست که بویژه در زمینه مسائل مدیریت شهری فعال است و از همایش های جغرافیای سیاسی شهر و همایش ساماندهی و تمرکز زدایی از پایتخت به نیکی یاد کرد.

در این جلسه شهرداری منطقه 13 به منظور ارتباط و همکاری بیشتر و بهره گیری از توان علمی و مشاوره ای انجمن ژئوپلیتیک ایران رسماً عضو حقوقی انجمن مزبور شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{yoogallery src=[/images/gallery/shahrdari13] width=[150]}

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اسکرول به بالا